Categorieën

Hubs And Switches
LAN - Media Converters
Modems
NIC/Network adapters
Router Acc. & SW & Licenses
Routers/bridges
SOHO Gateways
Switch Accessories
Switch Chassies & Modules
Switch Tranceivers (GBIC/SFP)

Merken

(4)
(7)
(12)
(84)
(6)
(27)
(1)
(47)
(3)
(5)
(11)
(1)
(4)
(12)
(8)
232 Producten Gevonden

Axis 5801-352 Unmanaged network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Wit netwerk-switch
4-port 10/100 Mbps 802.3af/at PoE +, 60 W, White
Axis T8508 POE+ NETWORK SWITCH
Axis T8508 POE+ NETWORK SWITCH
Axis T8516 PoE+ Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Zwart
Throughput: 26.8 Mpps, Switching capacity: 36 Gbps, MAC table: 8 K, Jumbo frames: 9216 Bytes, 442 x
Axis T8524 PoE+ Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Zwart
PoE+ Network Switch, 24 port switch for efficient network management
Brocade 1GE Copper SFP Koper netwerk transceiver module
1/2/4G SFP. L W/DIG. DIAG. (1 PK) ROHS
Brocade 8G FC SWL 1 Pack Vezel-optiek 850nm SFP+ netwerk transceiver module
mini SFP, 8.5Gbit/sec, MM, 850nm, LC, 1 Pack
Brocade 8G FC SWL 8 Pack Vezel-optiek 850nm SFP+ netwerk transceiver module
mini SFP, 8.5Gbit/sec, MM, 850nm, LC, 8 Pack
C2G 88601 Vezel-optiek 1310nm 1000Mbit/s mini-GBIC netwerk transceiver module
Cisco GLC-LX-SM-RGD Compatible 1000BASE-LX SMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule

Copyright Channel Media Company 2018